EaseUS MobiSaver for Android Pro

    Toplam 2 Cevap

    Bu bir apk dosyası değil bir exe dosyasıdır ve PC'lerde windows işletim sistemlerinde yüklenir, çalışır. Android telefon ve tabletlerde android işletim sistemlerine has yükleme, uygulama kurulum dosyaları exe değil, apk'dır.

    Program PC'ye yüklenir ve android cihaz PC'ye kablo ile (USB bağlantısıyla) bağlanarak programın çalıştırılması yoluyla cihaz taranarak veri kurtarması sağlanır.

    Ama eğer soru sadece programın download edilmesiyle ilgiliyse evet, android veya ios cihazlardada bu ve/veya herhangi bir dosya web üzerinden download edilebilr. Cihaza yüklenmesi ve çalışması ayrı konudur ve söz konusu dosyanın sorulan cihaza uygun dosya olmaması, bu anlamdadır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Temmuz arkadaşımızın söylediklerine ek olarak kullanmak istediğiniz program hakkında da bilgi vermek isterim.

      EaseUS MobiSaver for Android nasıl kullanılır?

      1. EaseUS MobiSaver for Android linkinden indirin ve bilgisayarınıza kurun.
      2. EaseUS MobiSaver for Android kurulduktan sonra programı açın.
      3. Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın.
      4. EaseUS MobiSaver for Android otomatik olarak telefonunuzu algılayacaktır.
      5. Tarama işlemi başlayacak daha sonra size kurtarılabilir bilgiler gösterilecektir.

      Daha sonra programın pro versiyonunu satın alarak bu verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

      damlakoc damlakoc (1391)