Easy Anti-Cheat Untrusted System file hatası nasıl çözülür?

Merhabalar hocam, bugün bilgisayarımda Untrusted System file (C:\Windows\System32\aticfx64.dll) hatası alıyorum, bunu nasıl düzeltebilirim?

alibaran21 alibaran21 (25)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Untrusted System file (C:\Windows\System32\aticfx64.dll) hatası için Şöyle bir çözüm yolundan bahsediyor bazı videolar denemekte fayda var. Bir zararı yok.

    1. Windows arama bölümüne cmd yaz ve çıkan  Komut İstemi ifadesini sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç.
    2. Daha sonra komut isteminde şu komutu uygula ve enter tuşuna bas.
      Netsh winsock reset

      bu komuttdan sonra şöyle bir yazı gelecek:

      C:\Windows\system32>Netsh winsock reset

      Sucessfully reset the Winsock Catalog.
      You must restart the computer in order to complete the reset.

      Bilgisayarı yeniden başlat.  Untrusted System file (C:\Windows\System32\aticfx64.dll)  hatası çözülmüş olmalı.
      Yukarıdaki komut windows soket değerlerini sıfırlar. Herhangi bir zararı yoktur.

    netsh winsock reset ile ilgili şöyle de bir bilgi paylaşayım: Netsh winsock reset nedir, ne işe yarar?

    murat murat (12492)