Eba TV Frekansı nedir?

Televizyonda Eba TV ayarlarını yapmaya çalışıyorum. Eba Tv frekansları nedir? Eba Tv HD ve Eba TV SD  frekansları neler?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    EBA TV Frekans bilgileri şu şekilde:

    Türksat uydusu

    EBA TV HD Frekans 12084 Polarizasyon Yatay (H) Sembol oranı 13750  Fec 2/3

    EBA TV SD Frekans 11916 Polarizasyon Dikey (V) Sembol oranı 30000  Fec 3/4

    Ben bu değerler üzerinden ulaşamadım. Siz de eğer bu değerler üzerinden ulaşamazsanız EBA TV Frekans değerini 11918 olarak değiştirin. Sembol oranı 30000 ve Plarizasyon Yatay (H) olsun. Bende EBA TV 11918 frekansından çıktı.  Eğer sizde bulunmuyorsa uydu alıcınızdan otomatik arama seçeneği ile EBA TV frekanslarını aratabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ayarlarını yapmana gerek yok!

      Eğer digitürk kullanıyorsanız şu kanallarda bulunmaktadır.

      • 151 İlk okul
      • 152 Orta okul
      • 153 Lise

      Kablo Türksat:

      • 465 İlk okul
      • 466 Orta okul
      • 467 Lise

      Tivibu:

      • 401 İlk okul
      • 402 Orta okul
      • 403 Lise

      ​​​​​​​Türkcell TV:

      • 106 İlk okul
      • 107 Orta okul
      • 108 Lise

      ​​​​​​​D-Smart:

      • 365 İlk okul
      • 366 Orta okul
      • 367 Lise

      ​​​​​​​​​​​​​​Tüm eğitim kanalları bunlar ek bir ayar yapmanıza gerek yok

      darkcrak darkcrak (5168)