Ebay.de KDV dahil ile alışveriş

Merhaba. eBay.de sitesinde bazı ürünlerde kdv dahil seçeneği yazıyor bu seçenekli ürünü alırsam başka herhangi bir ek ücret ödeyecek miyim?

salih21 salih21 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, ürünü sepete eklediğiniz zaman ücret değişecektir, onun dışında ek ücret ödemezsiniz, sepette ücret neyse onu ödersiniz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      Ebay.de sitesinden ürün alırsam kapıda herhangi bir ücret ödenmiyor değil mi?

      salih21 salih21 (3)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Tüm alışveriş siteleri kapıda ödemeyi kaldırdılar biliyorum, sanmam kapıda ek ücret alcaklarını. @salih21 ilkaybaki16 2 yıl önce