Ebeveyn denetimleri bu öğenin indirilmesini kısıtlıyor

Pubg mobile indirmek istiyorum Google Play'de aramalarda zaten pubg çıkmıyordu hakan abi link verdi açıldı ama şimdi karşıma Ebeveyn denetimleri bu öğenin indirilmesini kısıtlıyor diye bi uyarı çıkıyor.

Ebeveyn denetimleri nedir? Nasıl indiricem ben?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

  • Ailenden birisi ebevyn denetlemesi eklemiş darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Google play'de Ebeveyn denetimleri bu öğenin indirilmesini kısıtlıyor uyarısı alıyorsan Ebeven denetimi açık demektir. Ebeveny denetimini kapatman ya da seviyeleri ayarlaman gerekir. Pubg Mobilde PEGI 16 gerektirir. PEGI 16 demek,  oyunda şiddet, seks, argo vb içerebilir demek.

Google Play anne babalara denetim sağlamak için bazı özellikler sunar. Ebeveyn denetimi kapatmak için şunu yapabilirsin:

Ebeveyn denetimleri bu öğenin indirilmesini kısıtlıyor çözüm:

  1. Google Play'i aç.
  2. Google Play arama bölümünün oradaki alt alta 3 çizgi simgesine dokun. Ayarlar bölümüne git.
  3. Ebeveny Denetimleri : Açık durumdadır. Buna dokun.
  4. Ebeveny Denetimleri açık kısmına tıkla ve kapalı duruma gelsin. Senden bu aşamada PIN ister. Bu Pin kodunu biliyor olman lazım.
  5. Bilmiyorsan telefonun açılış PINini dene. Genelde bunu koyarlar.

Ebeveny denetimi altındali uygulamalar ve oyunlar bölümünden PEGI 3, PEGI 7, PEGI 12, PEGI 16, PEGI 18 gibi derecelendirmeleri de ayarlayabilirsin. İşaretli olana izin verilmiş olur. Ebeven denetimi açık olsun ama bazı PEGI ler engelli olsun dersen buradan yapabilirsin.

Bu şekilde Ebeveyn denetimleri bu öğenin indirilmesini kısıtlıyor hatasını çözebilirsin.

Not: PIN bilmiyosan anne-babana sorabilirsin.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

  • Seninkini görmedim ben de o arada yazıyordum boştu sayfa darkcrak 4 yıl önce
  • abilerim çok sağolun yaa valla çok mutlu oldum aynen dediğin gibi yaptım şimdi iniyor pubg :))) pin telefonu pini girdim oldu @hakan @darkcrak acemiadam 4 yıl önce
  • @darkcrak hızlı olucan uşağum, yavaşlamışsın biraz :) @acemiadam işe yaramasına sevindim kardeşim. hakan 4 yıl önce

Ebeveyn denetimlerini açtığınıda, yetişkinlik düzeyine göre Google Play'den indirilebilecek uygulamaları veya satın alınabilecek içerikleri kısıtlar.

Kapatmak için:

  1. Google play store yi aç
  2. Açtıkdan sonra ayarları aç
  3. Orada ebeveyn denetimleri var ona 1 kere tıkla ama senden pin isteye bilir pin i girdikten sonra kapat ebevyn denetimini
darkcrak darkcrak (5168)