Efsane Geri Döndü .... Nokia 3310

Yenilenmiş Nokia 3310'un özellikleri ve fiyatı nedir ?

Türkiyede ne zaman satışa çıkar ?

blackheaven blackheaven (728)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Efsanelerin efsanesi ''cep tankı'' diye tabir ettiğimiz nokia 3310 yenilenmiş hali ile MWC2017 kapsamında duyuruldu. İşte özellikleri

    • Orjina tasarımı andırıyor fakat daha kücük daha ince ve daha hafif
    • Sarı,turuncu,lacivert gibi renk seçenekleri mevcut
    • 2.4 inc QVGA ekran
    • 2MP led flash destekli arka kamera
    • Micro SD kart desteği
    • Yenilenmiş SNAKE oyunu
    • 30 gün bekleme,22saat konuşma süresi
    • Opera mini ile internet kullanımı
    • Bluetooth 3.0

    Telefon yurtdışı satış fiyatı 52 dolar.Türkiyeye vergileride hesaba katarak uyarlarsak yaklaşık 250 lira olabilir.

    Tanıtımı yapılan Nokia 3310 tüm modellerinin Türkiye'de satışa çıkacağı biliniyor fakat bir zaman diliminden söz edilmemiş.

    İşte Nokia 3310 Tanıtım Videosu

    blackheaven blackheaven (728)