Eguu.dll ve Downloadbus.dll hataları nasıl çözülür?

Windows 10 kullanıcısıyım.

Bilgisayarımı açtığımda iki tane modül bulamama hatasıyla karşılaşıyorum: Eguu.dll ve DownloadBus.dll Bu sorunu nasıl çözerim?

Teşekkürler.

erkal92 erkal92 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    daha önce bir arkadaşımız böyle bir soruya cevap vermiş işinize yarayabilir

    http://uzmanim.net/soru/belirtilen-modul-bulunamadi-backgroundcontainer-dll/41919#gonderi-41921

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      çok teşekkür ederim... çözüldü...

      erkal92 erkal92 (1)