Ekim 2018 ayı güncel sosyal medya kullanım istatistikleri nedir?

Eski tarih değil; Ekim 2018 tarih..

Türkiye'de ve dünyada kaç kişi internete erişiyor? Kaç kişi Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube kullanyor?
Türkiye'de ve dünyada en fazla beğeni Alan/Paylaşılan/RT edilen gönderi, video hangisi? (Tüm sosyal platformlarda)
Türkiye'de ve dünyada günde kaç sosyal medya hesabı açılıyor?

Bu ve bunların gibi daha çok istatikleri merak ediyorum. İstatiklere ilgim var, fakat nette eski tarihli istatikler buldum. Ekim 2018 yada Eylül 2018 güncel istatikler, tüm istatikler nerede bulunur? Yardımcı olur musunuz?

wolujud wolujud (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sosyal medya istatistikleri her ay yapılmıyor. Genelde senelik olarak ülke bazında ve dünya geneli bazında yapılıyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Mayıs ayı buldum ben, 6 aya yakın süre geçmiş.. wolujud 5 yıl önce
    • Peki o halde Ekim 2018'i de bulursan uzmanim.net'te çözüm olarak paylaşmandan mutluluk duyarım. omercik 5 yıl önce