Ekran açılmama sorunu nasıl çözülür

Merhabalar asus marka bir laptop sahibiyim asusgl752vw diye bir model 2 gün önce film seyrederken 1 dakikalık ekran başından kalktım geri döndüğümde kasa çalışır durumda fakat ekran siyahtı ekran koruyucu diye düşünerek tuşlara bastım fayda etmedi resetledim faydası olmadı hdmı yardımıyla tv ye bağladım başlarda ekran gelmedi birkaç deneme sonucunda ekran geldi ordan diğer ekranlari tanimla dedim ama sadece TV ekranını gördü daha sonra kasayı açıp ramleri söküp denedim hdd söktüm en son pili söküp içindeki enerjiyi boşalttım fayda etmedi az önce format attim tv yardimiyla ama halen ekran yok son olarak dün akşam tv ye taktigimda hem pc monitörüne hem tv ye ekran geldi ama şuan ekran yok kasa çalışır durumda sorun nedir acaba bilenlerden yardim istiyorum şimdiden teşekkürler.

muratksk muratksk (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu an PC Monitörüne ekran geliyor mu?

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • şu an pc ekranına görüntü gelmiyor ama yeni bir şey fark ettim pc ekranında beyaz çizgiler çıkıyor ara ara çok belirgin değil ama. muratksk 2 yıl önce
    • Sistem bilgisi verebilir misin? @muratksk hydra 2 yıl önce
    • ASUS GL752VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB+128GB SSD-17.3''-GTX960M 4GB-W10 muratksk 2 yıl önce