Ekran alıntısı aracı alternatifi program var mı?

Windows 10'da ekran görüntülerini Ekran Alıntısı Aracı ile alıyorum. Fakat bu program bazen yeterli olmuyor. Windowsta kullanabileceğim ücretsiz ekran alıntı aracı var mı daha gelişmiş olan bir araç. Üzerinde çizimler şekiller yapabileceğim bir araç arıyorum.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lightshot bunu kullanabilirsin. Ücretsiz ve son derece kullanışlıdır. Lightshot buradan indirebilirsin: https://app.prntscr.com/tr/ Yaklaşık 2.6MB boyutunda küçüçük bir program fakat son derece faydalı.  Resimler üzerine yazı yazabiliyorsun ya da kare,  dikdörtgen çizimler yapabiliyorsun. Ok filan da koymak mümkün.  Ayrıca Windows ve MAC sürümleri var.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      screenshot.net onlarca farklı özelliğe sahip renk verebiliyorsunuz kare vb şekilleri ekleyebiliyorsunuz windows 10 için indirebilirsiniz

      bl4lev bl4lev (790)