Ekran Çözünürlüğünü değiştiremiyorum

Ya Allah aşkına yardım edin.Ekran çözünürlüğüm belirli bir seviyeye kadar yükseliyor ta ki bir program yükleyince böyle oldu programın ismi 3d Guru ve ekran ayarında değişiklikler oldu yani çözünürlüğüm yüksletemiyorum eskisi gibi olmuyor

hafiz hafiz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ekran çözünürlük ayarları için yükseltme veya düşürme programı https://yadi.sk/d/S-JVdX0zqXwT5

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bu gibi durumlarda ilk yapılması gereken sürücüyü kaldırmak ve daha sonra tekrar kurmak. Ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve sonra tekrar yükleyin

      hakan hakan (15394)