Ekran görüntüleri silindi?

Merhaba, telefonda zaten son bir kaç haftadır kendiliğinden yaklaşık 80 mb hafıza artışı oluyordu. Birden fazla virüs programıyla tarattım bir şey çıkmadı.

Ve şuan bu sabah baktığımda geçen yıldan beri aldığım tüm ekran görüntülerim silinmiş. (Acaba geri getirilebilir mi bu da ayrı sorun)

Ne yapmam lazım? Nedir bunun sebebi?

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran görüntüleri silindiyse bunun sebebi virüs olamaz.  Öncelikle telefonunda virüs olduğunu düşünmüyorum.

    Telefonundda yeterli boş alan var mı?  Ayrıca bir sistem bakım, temizleme programı (örneğin Clean Master) yüklü mü?

    Benim tahminim bir sistem bakım ve dosya temizleme yazılımın var ve bu dosyaları o siliyor yönünde.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet haıza doluydu ama o kendiligindendi bende norton ve clean master indirdim temizlettim yer açıldı ama ekran goruntusu silme onume cikmadi rzgr 5 yıl önce
    • @rzgr farkında değilsindir, muhtemelen varsayılan olarak ekran görüntülerini de temizle seçilidir murat 5 yıl önce