Ekran görüntülerini otomatik hafıza kartına nasıl kaydederim?

Ekran görüntüsü aldığımda ya da whatsapp tan gelen fotolar direkt hafıza kartına nasıl kaydolur

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tam olarak istediğin şeyi nasıl yapacağını bulamadım ama onun yerine daha iyi bir yöntem var. Resimleri otomatikmen hafıza kartına taşıyan bir uygulama: MoveIt'i kullanabilirsin.

    Uygulamanın içinde "Auto Transfer" diye bir özellik var. Bunun sayesinde telefonunun dahili hafızasına eklenen yeni resimler otomatikmen hafıza kartında seçtiğin yere taşınıyor. İstediğin şey zaten bu.

    MoveIt uygulamasını bu linkten indirebilirsin: https://play.google.com/store/apps/details?id=moveit.movetosdcard.cleaner&hl=en

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho Movelt’in İOS için uyumlu olan versiyonu ya da İOS ‘ ta bu duruma yardımcı olacak program var mı ? ybaskin34 5 yıl önce
    • iPhone'da hafıza kart desteği bile yok :) @ybaskin34 omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho benim kafa gitmiş 🤗🤗😀 uzun zamandır İOS cihazım var unutmuşum hafıza kartı olayını 😊 kafa bir milyon olmuş 🤗🤗😊😀 hakkını helal et yanlış sordum🙂 ybaskin34 5 yıl önce
    • No problem :) @ybaskin34 omercik 5 yıl önce
    • Thanks 🤗 @farurhenho ybaskin34 5 yıl önce