Ekran kapanma sorunu

Arkadaşlar direk konuya gireyim çok sinirim bozuldu 1 saate yakın bi süre pc den kalktım açıktı abim oturmuş ekran siyah oldu felan dedi yarım saattir uğraşıyorum şuan bu yazıyı yazarken bile kapanıyo gerçekten acil bu geceye kadar yapmalıyım sorunu sorun şu

Bazen 1 dakika bazen 10 saniye bazen 30 saniye aralıklarla ekran siyah oluyor ancak şuan siyah oldu siyahken klavyeden yazmaya devam edebiliyorum arka plan çalışıyor ekranı düzeltmek için ekranı kapatıp açma düğmesine bastıgımda tekrardan açınca gene düzeliyo ama dediğim gibi bazen 1 dakika bazen 15 30 saniye sonra tekrar kapanıyo ekran parlaklığıda azalmış biraz sanki çözümü nedir ? Denediğim şeyler

Bilgisayarı 10 dakika dinledirdim olmadı - Driverler Güncel -  kablolarda sorun yok olsa neden kapatıp açınca ekranı gene düzelsin - kasanın içini temizledim olmadı - ramı çıkarıp taktım olmadı  mesela şuan ekran simsiyah ama explorer exe gibi değil sanki kapanmış gibi ama yeşil ışık yanıyor şuan kapatıp açma tusuna bastım geri geldi çözümü nedir arkadaşlar lütfen acill söyleyin ilginiz için şimdide teşekkür ederim kasadan birşeyi başka bi yere takmak gibi bir şansım yok şuan da ona göre yazarsanız sevinirim...

ahmetbey ahmetbey (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Arkadaşım dalgamı geçiyosunuz ben ekran kapanıyor diyorum yeşilışık yanıyo diyorum adwclenar virüs diyosun format cd si var yapsam olur mu ama kesin çözüm lazım 30 40 gb dosyayı kopyalicam 2-3 saat sürer  sistem geri yüklemeyide yaptım olmadı

      ahmetbey ahmetbey (1)