Ekran kartı driver kurulumunda Windowsun bu sürümü ile uyumlu değil hatasının çözümü nedir?

Ekran Kartım Gt 730 driverini indiriyorum kurarken windowsun bu sürümü ile uyumlu değil dedikten sonra kapanıyor. Windowsum güncel

noobpro3568 noobpro3568 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Geforce Experience indirip ordan yüklemeyi dene.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Muhtemelen yanlış kurulum dosyasını indirip kuruyorsun.

      Nvidia kullanıcıları yanlış yönlendiriyor, kafa karıştırıyor.  Fermi serisi GPU sahibi kartlara artık güncelleme gelmiyor.   NVIDIA GeForce GT 730 da Fermi serisi bir kart.

      Doğrudan GeForce Game Ready Driver indirip yüklemeye çalışırsan bu hatayı alırsın ama tuhaf olan GeForce Game Ready Driver son sürüm açıklamasında desteklenen kartlarda GeForce GT 730 görünüyor. Bu da kafa karıştırıyor.

      Daha önce paylaştığım: https://uzmanim.net/soru/bu-grafik-surucusu-uyumlu-grafik-donanim-bulamadi-hatasinin-cozumu-nedir/87578 çözümüne bakabilirsin.

      hakan hakan (15409)