ekran kartı driver

hocam temmuz hocam ekran kartının opecl özeliği yoktu amd den indiridm sonra ise onu kaldırıdm ama el-kranda gitti sonra 640x480 oldu ekran bende 1920 1028 yapıyım deedmim sadece 1920 1440 vardı onu seçtim input not support hatası aldım

ahmet5847 ahmet5847 (92)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Veya Aygıt yöneticisinden ekran kartı sürücüsünün "Özellikler" arabirimine girerek oradan "Sürücüye geri dön" düğmesini tıklamak suretiyle eski sürücüye geri dönme yoluyla problemi düzeltebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistem geri yükleme yaparak bilgisayarının çalışan bi haldeki zamana getirebilirsin :

      1- Başlat> Denetim Masası> Sistem Koruması

      2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıkla

      Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır,Windows 10,Sistem Geri Yükleme,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatım,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nerede

      3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna ile devam et .

      Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır,Windows 10,Sistem Geri Yükleme,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatım,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nerede

      - Önerilen geri yükleme noktası ya da farklı geri yükleme noktası seçip İleri butonuna tıkla .

      turansmsk10 turansmsk10 (-78)