Ekran kartı driveri güncelleyeceğim fakat eski driverımı silemiyorum

başlıktada belirttiğim gibi WinSxS klasöründe olan eski driverım silinmiyor trustedinstallerden izin aldığım halde yine silinmiyor yardımlarınızı bekliyorum

omerfaruk10 omerfaruk10 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Elle driver mı silinir ? DDU Kullanın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Merhaba ömerfaruk aynı sorunla bende karşılaştım valorant açılmıyodu güncelledim 2 hafta sonra güncelleme geldi ve daha açılmıyo benim bilgisayarım eski baya 10 senelik bilgisayar ama yeni bir tane almaya kararlıyım

      harun52 harun52 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • bende valorant için yapıyordum :D omerfaruk10 3 yıl önce

      Altta verdiğim program ile ekran kartının tüm sürümlerini silebilirsin ayrıca kalıntılarını da tek yapman gereken uygulamayı açıp işlemi gerçekleştirmek zaten program işini yapıyor.

      Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

      Display Driver Uninstaller kullanımı | DETAYLI ANLATIM

      darkcrak darkcrak (5168)