Ekran Kartı Driverımı Bulamıyorum

Ya bu devirde şu günde olur mu demeyin valla oluyor nasıl bir model ise bulamıyorum. Ekran Kartımın modeli MSI n220 md1gd3 lp bunu google da arattığım vakit bunun bir model olan üstü GT modeli sürekli çıkıyor karşıma bir kaç yerde sadece bulabildim onlarda da driverını bulamadım. Chipseti Nvidia GeForce GT220 onu indiriyorum fakat kabul etmiyor pc resliyor kendini sürekli. Geri yükleme yapmak zorunda kalıyorum. MSI kendi sitesinde de n220 GT modelleri var fakat benim ekran kartım yok kafayı yiyeceğim az kaldı :D Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

jammal jammal (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://www.msi.com/product/graphics-card/support/N220GTMD1GD3LP.html#down-driver

    Burdan yüklediniz mi ?

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Buradan yükledim. Fakat oda çalıştırmadı. Yükledikten sonra Res atmak gerekiyor. Ondan sonra PC Starting Windows yazısında donup kalıyor. Mecburen güvenli modda açıp sürücüyü kaldırmam gerekiyor. Ayrıca PC hiç bir şekilde kendi güncelleştirmesinide bulmuyor sürekli windows güncelleştirmeleri denetliyor da takılı kalıyor. Bir de verdiğiniz Linkteki model GT benimki N220 problem burada zaten. Varsa bildiği olan çok makbule geçer. jammal 8 yıl önce
    • Aygıt yöneticisinden erkan kartı sağ tık ayrıntılar donanım kimlikleri yolunu izle ordaki yazıyı al internette arat.Sürücüyü bul.Buda olmazsa DriverPack Solution yükle onunla yüklemeyi dene. akif52 8 yıl önce

    Hepsini denedim emin olun PciDatabaseden Device id ile aradım. 3 Tane program yükledim driver programı onlar Nvidia GT 220 Öneriyor. Onu yükledim. Sürücü devre dışı bırakmadan pc açılmıyor çok saçma değil mi. Chipseti GT 220 ilk defa başıma böyle birşey geliyor yıllardır :)

    jammal jammal (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • google da arat birde farklı siteler var. akif52 8 yıl önce