Ekran Kartı Güncelledım 1 gün sonra tekrar sarı ünlem hatası verdı oyuna giremiyorum

Leptop Kullanıyorum yaklaşık 2 senelık bılgısayar daha önce boyle şey yoktu yaklaşık 2-3 gündür bunu yaşıyorum Görüntü Bagdaştırıcısı Intel Graphıcs 4000 Sarı Unlem hatası verıyor lutfen yardım edermısınız

kemalcan1903 kemalcan1903 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    BAŞLAT-AYGIT YONETİCİSİ-GÖRÜNTÜ BAĞDAŞTIRICILARI-oradan güncellemeyi dene güncelse zaten bu güncel gibisinden bi uyarı çıkar pc yi yeniden başlat hala sorun var mı bak varsa buraya yaz

    semm65 semm65 (85)
    7 yıl önce cevaplandı

    KOD 14 HATASI VERIYOR BILGISAYAR YENIDEN BAŞLAT DIYOR

    kemalcan1903 kemalcan1903 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Veya (sistem geri yükleme yapılamıyorsa) Aygıt Yöneticisinde problemli sürücünün özelliklerinden (Özelliklerde "Sürücü" sekmesinden) "Sürücüye Geri Dön" (düğmesini tıkla).

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

      • BASILMIYOR GERI DÖNE kemalcan1903 7 yıl önce
      • O halde sistem geri yükleme yap. İki-üç gün önce problem yoktu diyorsun. İşte sistem geri yükleyerek PC'yi o günlere geri al, problem ortadan kalksın. Geçerli ve etkili çözüm yolları varken vede bunları kolayca uygulayabilmek mümkünkeni karmaşık yollardan çözüm aramanın bir gereği yoktur. Sistem geri yükleme yapılabiliyorsa onu yap. temmuz 7 yıl önce
      • Sistem geri yükleme yapılamıyorsa sürücüyü tamamen kaldır (yazılımınıda sil) ve sora doğru sürücüyü yeniden yükle. temmuz 7 yıl önce