ekran kartı güncelleme

Ekran kartımın en güncel halinde olup olmadığını nasıl nerden bakabilirim eğer güncel değilse güncellemem doğru olurmu driver flan indirme işte ben anlamam da doğru olursa hangi siteden ve kademeli olarak aanlatırmısınız arkadaşlar yanlış siteden indirirsen bilgisayarın başına dert açarsın dedi bende bu sitedeki herkese güveniyorum ne diyim hiç düşünmeden buraya sordum

efecan375 efecan375 (9)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncel driver'ı ürünün resmi sitesinden veya Türkiye ithalatçısı ve dağıtıcısı sitesinden öğrenebilir, download edebilirsin. Ayrıca Aygıt Yöneticisinden kart driver'ına sağ tıklayarak çıkan menü güncelleme komutundan "Güncel sürücü yazılımını otomatik ara" tıklanarak, eğer mevcutsa internet üzerinden güncellenebilmektedir, Aygıt Yöneticisi, Denetim Masasındadır, Aygıtlar ve Yazıcılar sekmesi altındadır. Aygıt Yöneticisinde ekran kartı driver'ı ise Görüntü/Ekran Bağdaştırıcıları altında bulunur.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      tamam ya aygıtınız en güncel halde dedi teşekkür ederim yardımınız için

      efecan375 efecan375 (9)