Ekran Kartı Güncellemesi

Ekran kartım Nvidia Ge Force GT 640m.

Masaüstü Windows7 Home Premium 64 bit işletim sistemi kullanıyorum.

Benim Sorunum Pc nin ekran kartını görmesi için Ekran kartı driver ının Veriyon 340.52 kurduğumda ekran kartını görüyor fakat Pc açıldığında filan ekran kartı driver ınızı güncelleyin diye Nvidia uyarı veriyor. Güncellemeyi yaptığım taktirde ekran kartını görmüyor yardımcı olabilir misiniz ?

nurdogan nurdogan (1)
7 yıl önce sordu

  • Mesajımı editledim. Bir defa daha dikkatlice oku. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Alt linkte açılacak sayfadan PC işletim sistemine (hangi windows?) ve PC'nin mimarisine (32 veya 64 Bit olması) göre en son tarihli sürücüyü kendin download eder ve yüklemesini yaparsın. Birde bunu dene bakalım.

Microsoft Update Kataloğu, Nvidia Ge Force GT 640m sürücüleri (tıkla)

Not: Sayfaya ulaşmak için İnternet Explorer tarayıcı kullanmalısın.

Not2: Sayfaya dikkat ile baktığımda orada Windows 7 uyumlu (32 ve 64 Bit ortak destekli) sadece bir adet sürücü olduğunu gördüm. Zaten sende bunu rahatlıkla görürsün. Onu download ederek yüklemelisin.

Not3: GT 640m Mobil yani notebook sürücüsü olması lazım. Ekran kartının bu ekran kartı olduğuna eminmisin? GT 640 olmasın (Sonunda m'siz)?

Aynı ekran kartı, masaüstü sürücüleri (tıkla)

Doğru sürücü üstteki linkte olmalı.

temmuz temmuz (12505)