Ekran karti güncellerken bu dosya sürümü çalıştırdığınız windows sürümüyle uyumlu değil hatası

Windows7 64bit kurdum. ekran kartini indirdim. Ekran kartini kuramiyorum. üzerine çift tikladiğim'da "Bu dosya sürümü çaliştirdiğiniz Windows sürümüyle uyumlu değil. Bilgisayarin sistem bilgilerine bakarak, size programin ×86 (32-bit) veya ×64 (64-bit) sürümlerinden hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardindan yayilimin yardimcisina başvurun. Hatasini aliyorum. Uyumluluk sorununu gidermeyide denedim ama değişen bir şey yok.

AMD E1-2100 APU with Radeon (TM) Graphichs.

64bit sürümüni indirdiğimden eminim. 651MB boyutu var. AMD siteden indirdim.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

AMD Graphic Device Software for Windows 7 (32-bit, 64-bit) - ThinkPad Edge E135 and X131e

https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/hmd608ww.exe

  • AMD Radeon HD 6310M (E300 APU)
  • AMD Radeon HD 7310M (E1-1200 APU)
  • AMD Radeon HD 7340M (E2-1800 APU)

Bu sürücüyü dener misin?

Ayrıca E1-1200 with Radeon™ HD 7310 Drivers & Support  için AMD sitesinde şu sürücü var:

Windows 7 32  bit &  64 bit: https://www2.ati.com/drivers/whql-win8.1-win7-catalyst-15.7.1-oct30.exe

AMD sürücüsü daha güncel.

murat murat (12492)
2 yıl önce cevaplandı

Bilgisayarım Sağ Tık / Yönet / Aygıt Yöneticisi / Görüntü Bağdaştırıcıları / Görünen Driver üzerinde sağ tık / Özellikler / Ayrıntılar / Özellikler seçeneğinde / Donanım Kimlikleri. En baştakini kopyala doğrudan google yapıştır. Tam driverın neymiş onu öğren ardından driverın kendi web sitesine girerek en güncel halini indir. Veya Sürücünü Doğrudan Driver Pack Uzman Modu veya Driver Booster üzerinden hiçbir ek program yüklemeden hepsine dikkat ederek sadece driver seçimi yaparak yapabilirsin.

ahmetakturk ahmetakturk (31)