EKRAN KARTI KAÇ GB?

Selamun Aleykum..

Hocam Laptop Alacam da, özelliklerine baktım.. özellikleri aşağıda verdiğim gibi dir.. Söz konusu verilen ekran kartının kaç GB olduğu yazılmıyor. Acaba Ekran Kartı kaç GB dir? bilgilendirmenize sunarım..

» İŞLEMCİ                :Intel Core i7-4700MQ 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.4 GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci
» RAM                     :8 GB DDR3 (1600 Mhz)
» SABİT DİSK           :750 GB HDD (5400 rpm) SATA
» İŞLETİM SİSTEMİ   :Windows 8.1
» EKRAN KARTI       :Intel® HD Graphics 4400 Ekran Kartı

semih9 semih9 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayrılmış video belleği 32MB Paylaşılan sistem belleği 1652MB

    Keşke önce bir Google'a sorsaydın. :-)

    Ekran kartı ile ilgili web'den birkaç eleştiri/değerlendirme notu:

    " Maalesef çöp ekran kartı onboard (anakartla bileşik) işini görmez oyunlar da."

    "Oyun oynanacaksa iade etmeye çalışın."

    "O ekran kartıyla anca film izleyip internette falan gezersiniz, oyun oynamak için çok yetersiz"

    ..

    Alıntılar: DH

    temmuz temmuz (12505)