Ekran Kartı konusunda yardıma ihtiyacım var

Merhaba. İnternetten birkaç ekran kartı araştırdım (masaüstü için). Pahalı olmayan işimi görecek bir ekran kartı arıyorum. AMD Radeon R7 240 4GB 128bit ekran kartı iyi midir? Oyunlarda performansı iyi olur mu? Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

mstfz2001 mstfz2001 (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İyi bir ekran kartı sayılmaz.  R7 240 GDDR3 bellek tipinde bir kart.AMD nin APU serisi işlemcilerinin içindeki kart performansında çalışıyor.

    Harici bir ekran kartı için bana kalırsa yetersiz en azından GDDR5 bellek tipinde bir kart almalısınız.Bütçenizi yazarsanız size en iyi seçeneği seçmenizde yardımcı olabilirsiz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Yaklaşık 50 TL ye Sağlam Bİ ekran kartı alınabilir mi ?

      ses1842 ses1842 (64)