Ekran kartı mı almalıyım yoksa işlemci mi almalıyım?

Ekran kartı yada işlemci almak zorundayım, çünkü artık bilgisayarım kötüleşti ve hiçbir şey oynayamıyorum.

  • İşlemcim: İntel i5 1. Nesil.
  • Ekran kartı: İntel HD Graphics.
oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dizüstü mü? Anakart nedir?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Anakart nedir mi? :D Yanlış yazmışsın. darkcrak 3 yıl önce
    • İşlemci önerisi de istiyor farkındaysan. @darkcrak hydra 3 yıl önce
    • masa üstü pc ama anakarım hakkında hiç bir fikrim yok sadece şunu biliyorum gigabyteın bi anakartı smart 6 fln yazıyo açılırken oguzhan08 3 yıl önce
    • Bu bilgiler ile sana öneri yapsam yanlış yapmış olurum çünkü soketler, pinler vesaire uyumsuz olabilir, en ufak harf hatası/sayı hatası yüzünden tüm sistem çöp olabilir. Anakartın üzerinde anakart modeli yazar G41 xxx diye. @oguzhan08 hydra 3 yıl önce