Ekran kartı olmadan CS:GO oynayabilirmiyim ?

benim bilgisayarımda ekran kartı yok 2 gb ram var 32 bit 3 ghz CS:GO oynamam imkansız herhalde deme?

kali kali (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Counter Strike:Global Offensive (CS:GO) çok yüsek sistem gereksinimleri isteyen bir oyun değil.Ancak sizin sisteminize göre dahili ekran kartınızın performansı kötü olacak gibi.Bu durumda oyunu açsanız dahi oynanmayacak derecede düşük fps alacaksınız gibi duruyor.

    Yeni seri bilgisayarların örneğin Core i3,i5,i7 olsaydı dahili ekran kartınızla bile oyunu oynayabilecek durumda olabilirdiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      minimumlarda felan oynasam yinede oynanmazmı

      kali kali (6)