Ekran kartı Önerisi

Call Of Duty'in son çıkan oyunları için ekran önerisi yaparmısınız?

ahmetselcuk ahmetselcuk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty: Ghosts yani serinin son oyunu için minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri aşağıdaki linkte verilmiştir.

    CALL OF DUTY: GHOSTS sistem gereksinimleri nelerdir?

    Yeni çıkacak olan Call of Duty: Advanced Warfare için ise size kesin bir şey söyleyemiyorum fakat oyunun 8 GB RAM ve DirectX 11 desteği olan bir ekran kartı gereksinimi olacağını söyleyebilirim. Yeni çıkacak oyunlar için bir ekran kartı bakıyorsanız, AMD için R9 270, Nvidia için ise GTX760 ekran kartını veya daha iyilerini tercih etmenizi öneririm.

    utkubayat utkubayat (885)