ekran kartı problemi

acer aspire 5745g bilgisayarımda nvidia geforce gt330 m ekran kartına sahip.. fakat ekran kartı güncellenmiyor. nvidia'nın kendi sitesindeki bütün uyumlu güncellemeleri denedim ancak sürekli yüklemede uyumlu olmadığını söylüyor. herhangi bir fikrini varsa sevinirim.. (ve ekran kartı güncel değil )

batudoksen batudoksen (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Guncelleme Istegi kapalı olabilir ayrıca google girip nvidia  yazıp enter tuşuna basıp üstteki sürücüleri yükle / NVİDİA linkine tıklayıp ordan manuel arama ya gelip ekran kart  modelini işletim sistemini bulup aramaya başla  butonuna tıklayıp çıkan sonucu indir kur

    skype skype (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • denedim bütün uyumlu olanları fakat olmuyor. uyumlu olmadığını söylüyor. batudoksen 9 yıl önce

    Bunu dene:

    Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar? (tıkla)

    Ayrıca alttaki linkte konuyu dikkatli bir şekilde oku ve gerekirse oradaki bilgileri uygula:

    Driver Güncelleme Hakkında (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)