Ekran kartı sıcaklık değeri

Ekran kartı boştayken 48 derecelerde. sizce normal mi? asus strix gtx nvidia 960 2g oc

gncr gncr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    80lere gelmedikçe pek sıkıntı yok.

    kugabugra18 kugabugra18 (47)
    7 yıl önce cevaplandı

    • yorumlarınız için teşekkür ederim, belki ilerde bir fan alabilirim gncr 7 yıl önce

    Yüksek bir değer değil. Bigisayar açıldığında zaten işlemci ve ekran kartı sıcaklık değerleri ortalama 36-41 derece oluyor.

    Sizin için kendi bilgisayarımda bir test uyguladım.Boştayken sıcaklığım 38 derece/20.dakikada.

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @blackheaven cevabınız için teşekkür ederim. BAzen oyunlarda 60 dereceyi bulabiliyor. sizce tehlikeli midir? ne yapılmalıdır? gncr 7 yıl önce
    • @gncr 60 derece oyunlarda güzel bir değer . Birşey yapılmasına gerek yok.Bilgisayarınızın kasasını açık bırakmayın sıcaklık yüksek diye. Bu işlem sıcaklığınızı 3-4 derece düşürse bile kasanızın stabil çalışmasını aksatıyor . çabuk tozlanmasını sağlıyor. Bu işlem bana göre sakıncalı.İlla birşey yapıcam diyorsanız kasanızdan dışarı hava üfleyecek bir fan takabilirsiniz blackheaven 7 yıl önce