Ekran Kartı Sorunu Acil yARDIM ???

Bilgisayarım Win 10 du 1664mb Ekran Kartı Vardı Win 7 Yaptım Ekran Kartını 0 MB Olarak Gördü Win 8.1 Yapım Ekran Kartını 265 MB Gördü Geri Win 10 Yapsam Ekran Kartını Tam Olarak Görürmü Ve Görürse NeDEN BÖYLE HATA VERİYOR.??

jamoka jamoka (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    arkadaşım işletim sistemi 10 en yeni olan olduğu için olduğu nedeniyle birçok ekran kartının driverini içinde barındıyor ve otomatik algılıyor 8,1 veya 7 ise tanıması için ekran kartının üreticisinin hazırladğı win7 yada win 8,1 için driver varsa onu kurmalısın

    cagataykurmay cagataykurmay (1)