Ekran kartı sorunu

Arkadaşlar ekran kartım atı radeon 5470.Ama bilgisayarım bu ekran kartını görmüyordu.Bu siteden verilen bir linkle indirdim ve görmeye başladı.Oyun oynadım ve kapattım.Açınca gene görmedi gene kurdum ve oldu.Ama her kapatıp açışımda görmüyor.Sürekli kurmak zorunda mı kalacağım?

ogus ogus (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kardeşim birde oyunu bigisayardan kaldırıp tekrar yüklemeyi dene .O olmassa başka siteden indir

    bekiremre bekiremre (1)