Ekran kartı sorunum!

Merhabalar,

Bilgisayarımı Windows 10 Home dan Windows 7 Ultimate x64 e çevirdim fakat ekran kartlarımı bir türlü doğru bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran kartı modellerim:
AMD Radeon HD 7600G + 8670M HD Dual Graphic
AMD Radeon HD 8670M

Laptop kullanıyorum ve sanıyorum ki APU denilen yeni bir sistem mevcut donanımlarımda. Driver Bosster, Autodetect gibi programları denedim fakat. Autodetect bana eski sürücüleri yüklüyor yani ekran kartlarımı autodetect ile kurduğumda 7600G + 8600M olarak gözüküyor AMD nin kendi sitesinden manuel aratttığımda ise AMD Crimson Edition ile karşılaşıyorum ve bunu yüklediğimde ise çalışmıyor sadece cataliyst çalıştırabiliyorum oda eski sürücüleri yüklüyor.

Yardımlarınızı bekliyorum iyi günler dilerim.

batu4134 batu4134 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Pc markasına göre ekran kartı sürücüsü oluyor markasını yazarsanınz bulması daha kolayolacak

    HP kendi sitesinde size gerekli olan sürücüyü otamatik belirliyiyor

    önce sürücü bulma aracını indirin çalıştırın gerekli olanı indirir

    https://www.driverdouble.com/drivers/amd-radeon-hd-7600g-hd-8670m-dual-graphics.html

    https://www.driverdouble.com/files/driverdouble_setup.exe

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      AMD A8-4555M with Radeon HD Graphics işlemci

      HP Pavilion Laptop 64 bit

      Model numaram : nt258st

      Teşekkürler.

      batu4134 batu4134 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • cevabı düzelltim bakarsınız candan 7 yıl önce

      Windows 10'dan Windows 7'ye düşerek ilk hatanı yapmışsın.

      Ardından dünyanın en gereksiz çöp sürücü bulma yazılımlarını kullanarak ikinci hatanı yapmışsın.

      Windows 7 devri bitti. Windows 10'a geçerek bilgisayarını daha performanslı ve stabil bir şekilde kullanabilirsin.

      AMD Crimson Edition AMD'nin yeni grafik arabirimi. Oldukça performanslı ve eski Cataliyst faciasına göre çok daha stabil.

      Bu sayfadan en güncel sürücüyü indirip, kurabilirsin.

      brsozl brsozl (1961)