Ekran kartı sürücüsü eski olarak gözüküyor, ne yapmalıyım?

Bilgisayarıma Windows 8.1 Pro format attım. Ekran kartı sürücülerini yükledim. Ardından Valorant oyununa girmek istediğimde karşıma ekran kartınız eski sürümü yüklü diyor. Ama AMD sitesinden baktığımda en son sürüm olarak indirdiğim gözüküyor. Yanlış yerden mi bakıyorum. Aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcısı görüntüsü ekleyeceğim.

Bu arada oyun önerilen sürüm olarak 19.11.1 gösteriyor.

ScreenShots:

kaanerben1 kaanerben1 (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nereden yükledin? Ne ile yükledin? DDU ile kaldırıp güncel sürümü tekrar yükleyip dene. Olmazsa Valorant desteğe yaz.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • ddu ile kaldırıp yükledim yine güncel sürümü yükle diyor. amdnin kendi sitesinden bakıyorum sürücüye en günceli şuan yüklü olan. kaanerben1 3 yıl önce
    • O zaman Valorant desteklemiyordur ekran kartını eski olduğu için bu yüzden yapacak bir şey yok. @kaanerben1 hydra 3 yıl önce