Ekran kartı sürücüsü güncelleme yaparken başarısız oldu

yeni güne başladığım bir günde bilgisayarımı yani leptopumu açtıgımda grafik sürücüme yeni bir güncelleme geldiğini gördüm.hemen yükledim kurulum işine geçtiğimde ise eski grafik kartını kaldılır aşamasından sora hata verdi ve grafik sürücüsünü kuramadı ve sanki silinmişti.tekrar kurmayı eski sürümleri kurmayı denedm ancak sürekli hata verdi önceden güncelledğimde de aynı şey olmuştu ama onu bi oyunla aktif etmişitim ama bunda öyle bi seçenek gelmedi şimdiden teşekürler.

kadiremirkaan kadiremirkaan (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DDU ile bilgisayarından ekran kartını kaldır ve ardından yeni sürümü yüklemeyi dene.

    Display Driver Uninstaller kullanımı | DETAYLI ANLATIM

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sistem Geri Yükleme yapmanı tavsiye ederim. Böyle güncelleme sorunlarında en azından eski haline geri dönmek için en ideal çözümdür.

      Çözüm: Sistem Geri Yükleme nasıl yapılır?

      omercik omercik (9418)