Ekran kartı yandı mı?

Dün ekran kartlarını güncelledim, sonrasında aygıt yöneticisinde amd ve intel ekran kartlarınının önünde uyarı işareti gördüm

Sonrasında yeniden güncelleme yaptım sonra yerine geldi.

Ama bilgisayarı yeniden başlattığım da masaüstü görüntüsü alamıyorum sadece yanıp yanıp sönen siyah arkaplan var

Sizce ekran kartı mı yandı?

Yandıysa hddye nasıl ulaşabilirim

Şimdiden teşekkürler..

theriskoftime theriskoftime (39)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı yanmaz uyumsuz driverden kaynaklanmıştır büyük ihtimallee sistem geri yükleme yaparak eski ayarlarınızı alın sonrasında orjinal ekran kartı driverini yükletirsiniz size lazım olan şimdi kurtarma cd veya usb gerekli biosa girerek bu işlemi yapacaksınız işletim sisteminizi yazın kurtarma medyası hazırlarsınız tarif derim

    candan candan (4301)