ekran kartı yetersız dıyor

pes13 ,euro truck gıbı oyunalrı kapatıyor ekran kartı yetersız oldugu ıcın

radeon 5570 1 gb ekran kartı var fakat cd sı yok nette ındırmeye caıstım fakat olmadı bu sıtedekı drıver ındırdım tamamlandı daha sonra ayar yaparken yıne aynı gozukuyor yardım edebılırmısınz

emremrt emremrt (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İndirmenin tamamlanmasıyla driver kurulumu kendiliğinden olmaz. Sen onu ayrıca kurmalısın. Yani önce indirilen dosyanın yerini bilmeli (veya bulmalı) sonra o dosyaya çift tıklayarak driver kurulumunu gerçekleştirmelisin.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • bn bunu xp 2001 pro da çalıştırdıgım ıcın sordum ekran kartından flıanda pek anlamam ilgilendigin ıcın cok tesekkur ederım. emremrt 9 yıl önce
    • :-) temmuz 9 yıl önce
    • galıba çözumunu buldum drıver eksıkse ındırıyorm suanda verdıgın bılgıler ıcın tesekkur ederım. :) emremrt 9 yıl önce
    • ihtiyacı olan buradan alabilir http://support.amd.com/...wnload/Pages/index.aspx Sırayla Desktop > Radeon X series > Radeon X1xxx series > Windows 7 64 bit seç, emremrt 9 yıl önce