ekran kartım bozuldu

merhaba ne yaptıysam ekran kartını çalıştıramadım ekran kartım

amd radeon hd 8500/8700

evet bu ekran kartım çalışmıyor onun yerine intel hd graphics 4000 kullanıyor ve doğal olarakta oyunlar çok kasıyor

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer ekran kartın bozulduysa yapacak birşey olmaz, yenisi alınmalıdır. Ama önce ekran kartın tam olarak slotuna oturmuşmu, yüklü sürücü seçimi doğru olarak yapılmışmı ve bazı alakalı olabilecek başka hususlarda araştırılmalı, sonra karar verilmeli.

    temmuz temmuz (12505)