Ekran kartım gözükmüyor!!!!

Selamun Aleyküm arkadaşlar LÜTFEN yardım edin Lütfen 2 Ekran kartım vardı.İNTEL HD GARPHİCS VE AMD 8500M SERİES İNTEL GÖZÜKÜYOR AMD GÖZÜKMÜYOR VE DXDİAGDA ESKİDEN TOPLAM BELLEK 4024 MÜ NEYKEN ŞİMDİ 1700 LERDE GÖZKÜYOR bilen yardım etsin çok korkuyorum.

hayaxi hayaxi (18)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ARKADAŞLAR YAPAMAYANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM.AMD DRİVER YAZDIM AMD SAYFASINDAN MANUEL İNDİRME YAPTIM OLDU.Sürücüm geldi.Fakat güncellenmiyor nedense bilen cevap yazabilir mi?

    hayaxi hayaxi (18)