Ekran kartım VGA bağdaştırıcı olarak görünüyor, ne yapmalıyım?

Öncelikle ben bilgisayarıma yeni format attım, bilgisayarı açtığımda ekran 4:3 çözünürlükler destekliyordu bende ekran kartını kontrol ettim ve ekran kartı VGA gözüküyor. İlgilenirseniz teşekkür ederim...

  • Ekran kartı: GT 710
  • İşlemci: 4 Core AMD ( model adını bilmiyorum )
  • İşletim sistemi: Win7 64 bit
receperen receperen (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Driver'ı kurmamışsın, GT 710 driverını indirip kurman gerekli. Aşağıdaki linke tıklarsan otomatik indirir, sadece yüklemen yeterli.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • driver kurulumda hata veriyor bir daha deniyim ama olucağını sanmıyorum. receperen 3 yıl önce
    • Nasıl bir hata veriyor? Hata kodu ya da SS atar mısın? @receperen hydra 3 yıl önce
    • windows 7 needs install the SHA 2 update support patches before this installation can continue. Download and install KB4474419 and KB4490628 receperen 3 yıl önce
    • patches to get sha 2 support more information can be found from microsoft. receperen 3 yıl önce
    • hata bu ss atamadım sistem kontrolünde bu gözüküyor receperen 3 yıl önce
    • https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/geforce-experience/ bunu indirir misin? @receperen hydra 3 yıl önce
    • kurulumunu yapıyorum receperen 3 yıl önce
    • kurulum başarısız diyor receperen 3 yıl önce
    • sorunu nasıl giderice ? receperen 3 yıl önce
    • Formattan sonra ne yaptınız? İlk hatada SHA2 update'ine ihtiyacınız var diyor ve iki paketin kurulmasını istiyor. Tekrar format atabilirsen Service Pack 3 olanını at sisteme, Windows 10 yüklersen sisteme daha iyi olur. @receperen hydra 3 yıl önce
    • ben zaten windows 7 yi geçici olarak yüklemiştim şuan direk windows 10 veya 8.1 e geçersem bu sorun düzelecekmi receperen 3 yıl önce
    • win 10 veya 8.1 formatı atıyımmı ? receperen 3 yıl önce
    • RAM kaç gb ?@receperen hydra 3 yıl önce
    • 2 ama yeterli oluyor şahsen receperen 3 yıl önce
    • 2 GB RAM Windows 10 için yavaş kalır, 8.1 deneyebilirsin. @receperen hydra 3 yıl önce
    • peki kesin düzeliyor sorun değilmi ama receperen 3 yıl önce
    • Düzeleceğini düşünüyorum, zarar gelmez. @receperen Düzelmezse tekrar yaz yardımcı olmaya çalışırım hydra 3 yıl önce
    • peki saolun receperen 3 yıl önce