Ekran kartım yetersiz geliyor

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm, Asus x542ur kullanmaktayım GeForce ndivia 930Mx 2 GB ekran kartım var, yorumlara baktığım zaman gta5 bile kaldırır durumda (indirmedim) yalnız PUBG Mobile dahi oymadığım da çok nadir de olsa kasma yaşıyorum. Tahmini olarak 50 60 Fps alıyorum, sormak istediğim yeni nesil oyunlar için bana önereceğiniz bir ekran kartı var mı? Bütçem 600 700 ikinci el de okur.

ertugrulbeym ertugrulbeym (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence ekran kartın idare eder ama sen bilirsin, aşağıdaki ürünü önerebilirim tabi bilgisayarın masaüstüyse.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İnsanları 64-bit ekran kartı tavsiye ederek yanlış yönlendiriyorsunuz. tromick 5 yıl önce
    • @tromick Tüm oyunlar programlar uygulamalar 64 bit destekli olduğu için 64 bit öneriyorum. ilkaybaki 5 yıl önce