Ekran kartıma overclock yapma istiyorum

Ekran kartım ASUS GeForce® GTX 750 Ti OC modeli 2gb 128 bit boşta 29 derece yüksek kalite oyunlarda son ayarlarda 60 derece oluyor msı afterburner programını  indirdim ayarlar burdan yapılabiliyor biraz denedim ama korkup geri  çektim.

Ayarları sizce en fazla hangi ayarı  ne kadar arttırabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? Günlerdir araştırıyorum düzgün bir veri bulamadım şimdiden teşekkürler.

habili habili (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ASUS GeForce GTX 750 Ti OC kart için overclock denemelerini tweaktown.com sitesi yapmış ve sonuçları paylaşmış.

    Overclock ile ilgili detaylara buradan ulaşalabilirsiniz

    MSI After Burner Ayarları

    Overclock yaptığınızda ekran kartınızın daha fazla ısınacağını unutmayın.

    cemkara cemkara (4215)