Ekran Kartımda Kod:43 hatasını alıyorum

Ekran Kartımda Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) bu yazı çıkıyor

sadecemerakli sadecemerakli (9)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Arama çubuğuna "aygıt yöneticisi" yazın. Sonra "görüntü bağdaştırıcıları" seçeneğinin yanındaki ok ikonuna tıklayın ve açılan satırdaki AMD RX VEGA 10'a sağ tıklayıp silin. Yazılımlarla birlikte silinsin mi diye bir uyarı gelecektir. Yazılımı da silme seçeneğini işaretleyip devam edin. Sonra muhtemelen ekranınız titreşecek ve ekran çözünürlülüğü değişecek, bu normal bir durum. Ardından AMD'nin internet sitesini açın ve sitede "sürücüler ve destek" bölümüne gidin. Açılan sayfada indirme butonuna tıklayın. Sonra inen exe dosyasını açın ve sürekli ileri diyerek devam edin. Size biraz bekletmeden sonra bir seçim ekranı gelecektir, muhtemelen burda iki sürüm görünür, siz sürüm özellikleri arasında geniş çaplı test edilmiş özelliği bulunanı seçin, ayrıca fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneğini de seçmenizde fayda var(fabrika ayarlarına sıfırlamada hiçbir veri kaybınız vb. olmaz, çekinmeden fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.) Zaten gerisi basit. Bu işlemler ekran kartı sürücünüzü güncelleyecek. Biraz bekletme olabilir. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sorununuz muhtemelen çözülür. Bir sıkıntı olursa bize bildirirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Auto Detect yazan yer mi sadecemerakli 2 yıl önce
    • Evet, oraya tıklamanız gerekiyor. Ayrıca bu videodan detaylı olarak nasıl kuracağınızı görebilirsiniz: https://youtu.be/TUrTzJtQ12w xbedirhanx 2 yıl önce
    • beki driveri sildiğimde ekran kararımı sadecemerakli 2 yıl önce
    • Normal şartlarda böyle olmaması gerek. Endişe etmeniz gereken bir durum değil bu. Basit bir işlem, driveri silseniz bile pc kullanmaya devam edebileceksiniz. Sadec yeni driveri yükleyene kadar ekran çözünürlülüğü değişik olacak. xbedirhanx 2 yıl önce
    • Sağol Sayende Yaptım :D sadecemerakli 2 yıl önce
    • Rice ederim:) xbedirhanx 2 yıl önce

    Laptop mu, masaüstü mü? Ekran kartı sorunsuz çalışıyor mu?

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Laptop evet görüntüde sıkıntı yok ama bilgisayarımda uyku modu yok uykuya almaya çalıştığımda kapanıyor ve çok fazla ısınıyor

      sadecemerakli sadecemerakli (9)