Ekran kartımda sorun mu var?

Ya her güncel oyunda böle oyunların ana ekranı açıldığında daha fazla artıyor. Fotoğraf: https://eksiup.com/p/w91344056q5f

abdulsamet abdulsamet (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet, Muhtemelen ekran kartında sorun var. Ama yinede Ekran kartını söküp anakarttan görüntü alıp deneyin.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      ekran kartı sürücülerin güncelse ekran kartında donanımsal bir sorun var gibi görünüyor. Yolladığın ekran görüntüsü buna işaret.  Bu durum sadece oyunlarda mı var? Ekran kartı marka-modelin nedir?

      hakan hakan (15424)