Ekran kartımın tam modelini nasıl öğrenebilirim?

R9 200 SERİES ekran kartım var.  Bu ekran kartını satacağım fakat alıcılar R9 200 serisinin hangi modeli ekran kartın var diye soruyorlar. DXDİAG benzeri uygulamalarda R9 200 Series şeklinde ekran kartını görebiliyorum. Ekran kartının tam modeli nedir? Nasıl öğrenebilirim?

storm1 storm1 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GPU-Z Programını dene, orada belli olur hangi model olduğu.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • internettede r9 200 bulamıyorum ama onun 270 290 ı falan var gpu z de r9 200 yazıyor storm1 3 yıl önce
    • tamam buldum r9 270 miş ekran kartının üstündeki etikette gördüm storm1 3 yıl önce