Ekran Kartımın Tam Modelini Öğrenemiyorum !

Bilgisayarıma güncel ekran kartı driverını indirmek istiyorum fakat tam adı yazamadığı için indiremiyorum AMD R5 SERİES yazıyor fakat sitesinde seçtiğimde 2 opsyon daha açılıyor Örneğin; R5 series 400 onun alt sekmentinde de M430 gibi seçenekler çıkıyor

dxdiag ve GPU-Z üzerinden baktım fakat oradada tam adı yazmıyor.

weamve weamve (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Normalde dxdiag'da 'ekran' sekmesi altında ekran kartı modelinizi öğrenebilirsiniz. Ancak herhangi bir sebepten dolayı öğrenemediyseniz de AMD sürücü sayfasındaki Auto-Detect bölümünden direkt olarak indireceğiniz güncelleme aracı sisteminizi otomatik olarak algılar ve güncelleştirmeyi yükler.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)