Ekran kartını güncelledikten sonra ekran gitti nasıl düzeltebilirim?

Amd a5 m330 ekran kartına kendi sitesindeki güncel driverı indirip yükledim fakat ekran gitti. Hiç bir şekilde gelmiyor. Bilgisayar açılırken toshiba yazısı dahi görülmüyor. Ekranda kısa süreli parlamalar oluyor ve bir cızırtı sesi geliyor. Ekran gelmediği için driverı silemiyorum, güvenli moda giremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

kullanici95679 kullanici95679 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Peki BIOS'a da mı giremiyorsun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hayır giremiyordum ama sonradan kendi kendine geldi ekran. Güvenli modda başlatıp driverın eski sürümüne döndüm. Şimdi kullanabiliyorum.

      kullanici95679 kullanici95679 (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Hayırlı olsun. Düzeldiğine sevindim. omercik 5 yıl önce

      Her zaman en son sürüm fayda olmayabilir.

      infinity infinity (402)