ekran kartını güncelledikten sonra ekran karardı

leptobum asus k52j bugün ekran kartını amd radeon hd 6300m e günceledim ve ekran birden karardı sim siyah oldu sadece ekranın üzerine ışık tutulunca az bir şey görünüyor güvenli moddan ekran kartını sildim ve indirilecek ekran kartı bulamadım driverMax tan arattırdım ve gine aynı driverı buldu gine indirdim gine aynı sorun oldu nasıl çözüm bulabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim

burdurlu burdurlu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı veya başka bir donanım sürücüsü yanlis/hatalı guncellendiyse;

    1- Aygıt yöneticisinde mevzu bahis sürücü özelliklerinden "Sürücüye geri dön" düğmesi tıklanarak önceki hale geri dönülür.

    2- Sistem geri yüklemesi yapılarak önceki hale geri dönülür:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    3- Sürücü sistemden tamamen kaldırılır ve donanım sürücüsü üreticisinin (veya PC üreticisinin) resmi sitesinden doğru sürücü bulunarak yükleme yapılır; donanımın yeniden düzgün çalışması sağlanır.

    Bunlardan başka çözümlerde olmakla birlikte en sağlıklı ve basit çözümler bunlardır.

    temmuz temmuz (12505)