Ekran kartını güncelledikten sonra oyunlarda kasma sorunu

Merhaba Sorunum Şu  Ben Geforce Gt 540M Kullanıyorum Daha İyi Performans Alabilmek İçin Ekran Kartını Güncellemek İstemiştim Güncelledikten 1, 2 dk Sonra Bütün Oyunlar Kasmaya Başladı Örnek: Cs Go Da 70,60 Civarı Fps Alırken Artık Sabit 20 Fps Oluyor Yada Daha Düşüyor Bu Sorun Nasıl Çözülebilir ?

muhammetyusa muhammetyusa (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle Ddu programı ile tüm ekran kartı driver larınızı kaldırmanızı tavsiye ederim büyük ihtimal Nvidia marka ekran kartı kullanıyosuzuzdur.Nvidia nın sitesinde en doğru güncel driver ı yükleyin sonra Nvidia nın bazı oyuna daha iyi uyarlanması için bazı programlar var onlarıda kurun birde öyle deneyin

    Not:Ddu yani Display driver update programının nasıl kullanılacağı ile ilgili internette videolar mevcut. Gayet basit 10 yada 20 dk süren işlem.

    lucas77 lucas77 (199)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 4 Ay önce problem yaşamış ve konuyu açmış. Benide yanılttın :) temmuz 6 yıl önce

    Sürücüye geri dön:

    Veya Sistem Geri Yükleme ile sürücü güncelleme öncesine dön:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)