Ekran kartını söktükten sonra bilgisayar çalışır mı?

arkadaşlar nvidia ekran kartımı devre dışı bırakmak istiyorum bırakmasını biliyorum fakat bi sıkıntı çıkarmı? aygıt yöneticisinden devre dışı bırakcam:

Ekran kartını kasadan söküp garantiye yollayacağım söktükten sonra pc çalışırmı intel ekran kartı devreye girermi.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bırakmasan daha iyi olur ama bırakabilirsin. Sıkıntı çıkarsa geri etkinleştirirsin olur biter.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tamam bırakabilirsin. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • İşlemcin nedir? @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • Evet devreye girer. Ama önce DDU ile NVIDIA ekran kartı sürücüsünü kaldır tamamen. Ondan sonra ekran kartını çıkar. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • DDU ile ilgili anlatım burada var: https://uzmanim.net/soru/display-driver-uninstaller-ddu-nedir-nasil-kullanilir/63947 omercik 6 yıl önce
    • Bir farklılık yok, normal ekran kartını sökeceksin daha önce yaptığın gibi. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • abi çıkardım ekran kartını şu an çalışyıor fakat nedense az da olsa kasma var nereden güncelleyebilirim intel hd 630 u nvidiagtx 6 yıl önce
    • Aygıt Yöneticisinde sağ tıklayıp "güncelleştir" dersin. Güncelleme varsa yüklenir. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce