Ekran kartını tam verimle kullanamıyorum?

Merhaba! Eski çağdan kalma (2012) model bir laptop var. Ekran kartı olarak İntel Graphics 3000 var. Dxdiag dan baktım 1.8 gb gözüküyor ama ben oyunlarda bunu hissedemiyorum.

Ram 4 gb

işlemci intel core i5 2.4 ghz

kullanici79403 kullanici79403 (14)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Intel HD Graphics tabiri caizse adına "bu bilgisayarın ekran kartı var" denmek için konulmuş. FPS oyunlarında verim beklemeyin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      İntel HD grapichs aslında bir ekran kartı değildir benim arkadaşımın bir Asus Laptop u vardı ondada sistem öezlliklerinde böyle birşey yazıyordu ama aslında ekran kartı Nvida idi

      lucas77 lucas77 (199)